news-detail

Олександр Місяць: «Я готовий доводити, що заслуговую на можливість виходити на майданчик!»

Олександре, вітаємо тебе в команді БК «Тернопіль». Розкажи, будь ласка, як ти отримав пропозицію переїхати до Тернополя?

Мені подзвонив Дмитро Олександрович Забірченко, сказав, що хотів би бачити мене в команді. 
Я хотів грати з цим тренером. Ще з минулого сезону слідкував за БК «Тернопіль», мені подобалося, як команда грає. Але довго роздумував, бо далеко їхати. Торік грав у Харкові – тобто це з одного кінця країни в інший. Плюс дружина і дитина… Подумали і вирішили, що поїдемо. Ми ще не були на Західній Україні.

Ти відзначив, що вагався щодо переїзду саме через сім’ю. То все ж таки, як наважився?

Спочатку не було бажання їхати так далеко, з дитиною все ж більше хочеться влаштуватися в одному місці. Але ми добре подумали, до того ж, дитині подобається подорожувати. Я майже кожен рік змінюю команду… Та і взагалі, ми це любимо: влітку сіли в машину та поїхали на море чи куди завгодно. Дитина від народження в роз’їздах. 

І що ж стало основним аргументом «за» переїзд?

Я думаю, саме команда. І сам спостерігав, і чув, що казали, що тут уже система налагоджена. І тренер мені подобається. То все й співпало.

На момент підписання договору ти вже знав, що в команду перейшов Ігор Бояркін. Це якось вплинуло на твоє рішення?

Я з ним на цю тему не спілкувався. Можливо, це якусь роль і зіграло, адже з ним приємно грати в одній команді.

З іншими гравцями БК «Тернопіль» грав в одній команді до цього моменту?

Так, звичайно. З Максом Сандулом грали в «Будівельнику» разом. Команда зібралась хороша. Усі хлопці приємні – мені буде комфортно з ними. Я вже це відчуваю. За три дні до початку зборів усі були в Тернополі. Ходили разом кидати м’яч, спілкувались…

Тренер вже проводив настановчі розмови?

Поки що зарано. Тренер сказав, що за пару днів втягнемося і розпочнемо вже серйозну роботу.

Ти вихованець БК «Дніпро», також мав змогу пограти за інші клуби Суперліги – БК «Будівельник», БК «Прометей», БК «Харківські соколи»… Який із клубів був тобі найближчим за духом?

Важко відповісти. Багато факторів потрібно враховувати, саму клубну систему. В «Будівельнику» мені було приємно грати, тому що знав Макса Сандула, Павла Крутоуса, Віталія Зотова. В «Прометеї» – там система на такому рівні, що тобі ні про що не потрібно думати, все чудово. Якщо говорити про Харків, то там із цим було важче, проте я отримував найбільше ігрового часу. 

Ти відзначив, що в різних командах були домінуючими різні фактори – команда /знайомі, умови/фінанси, ігровий час… Який із факторів зараз для тебе є пріоритетним?

Я думаю, ігровий час. 

І в «Тернополі» тобі це пообіцяли? 

Це не обговорювалося. Тренер сказав: будеш працювати – будеш грати. Тому все залежить від мене. Я готовий доводити, що заслуговую на можливість виходити на майданчик!

Як проводив міжсезоння?

Підтримував форму: у Дніпрі збиралися баскетболістами та аматорами, грали між собою. А так здебільшого відпочивав, набрався моральних сил.

Як оцінюєш дебютний виступ БК «Тернопіль» в Суперлізі?

Весь сезон було приємно дивитися, проте кінцівку змазали трохи… Мабуть, не вистачило сил. Не знаю, в чому проблема. 

Кого б назвав лідером минулого сезону?

Вони грали більше в командний баскетбол… Мабуть, Югба та Агафонов. Андрій Агафонов, людина в такому віці та з таким досвідом... Мені, як і всім, я думаю, було дуже цікаво за ним спостерігати.

Які твої особисті цілі на сезон?

Я не ставлю за ціль здобувати багато очок – я більше командний гравець.
Я хочу вигравати кожен матч для команди і для тих, хто за нас вболіває!

Наші надійні партнери